Jak używać gumy ksantanowej żeby maksymalnie zwiększyć objętość? Przepis na szejka białkowego.

1
Jak używać gumy ksantanowej żeby maksymalnie zwiększyć objętość? Przepis na szejka białkowego.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Guma ksantanowa, niezbędnik na redukcji, ale jak jej użyć i jakich efektów się spodziewać? 🤔

Przepis na najlepszy mus proteinowy i kilka słów o gumie ksantanowej – przeczytaj, bo to prawdziwy game changer za 5PLN 💥

Chociaż guma ksantanowa jest w Guiltfree już od 7 lat, dopiero ostatni rok dał jej popularność na jaką zasługuje – na redukcji jest nieocenionym, a przy tym tanim 💰 wydajnym i łatwym do wykorzystania składnikiem. Często piszecie do nas, że nie jesteście pewni jak używać gumy ksantanowej, czy efekt który uzyskaliście to już ‘to’, czy jeszcze nie.

Z ksantanem jest jak z miłością 😜❤❤ Jak osiągniesz właściwy efekt, to wiesz i nie pytasz, bo nie ma wątpliwości.

Guma ksantanowa to substancja zagęszczająca – ale efekt wow💥💣 zaczyna się tam, gdzie oprócz gęstości daje też objętość, bo efekt zagęszczenia można osiągnąć dodając np łyżkę skrobi ziemniaczanej i nie ma w tym żadnej magii🧞‍♂️ A ksantan potrafi zwiększyć objętość posiłku dwu a nawet trzykrotnie totalnie zmieniając efekt sytości i satysfakcji z posiłku.

Przygotowaliśmy dla was filmik, na którym obrabiamy te same składniki przez 60 sekund w tym samym blenderze – jest tylko i aż jedna różnica⚠️ do drugiej wersji dodaliśmy płaską łyżeczkę gumy ksantanowej. Efekt? Bez gumy mamy po prostu półlitrowego szejka proteinowego z PB2. Bardzo smaczny, to prawda, ale każdy kto tnie kalorie wie, że nie należy ich pić, bo znikają w przełyku z prędkością światła i nie sycą😥 Po dodaniu gumy ksantanowej objętość urosła z pół litra do niemal litra📈, a masa zmieniła się w puchaty mus, który smakuje jak przygotowany na tłustym mleku albo kremówce, a nie na wodzie. Można go zjeść od razu, można dodać żelatyny i zmienić w sernikową piankę, można wrzucić do maszyny do lodów. Każdy efekt będzie super, a to zasługa 2g ksantanu!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes