Błękitne lody proteinowe Ninja Creami o smaku waty cukrowej

0
Błękitne lody proteinowe Ninja Creami o smaku waty cukrowej
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ken, naprawdę chciałam dać ci szansę żebyś tak nie stał w cieniu Barbie. Niestety błękitne kolory przypomniały mi dlaczego odżywka proteinowa o smaku waty cukrowej KFD WPC80 stoi w kącie mojego proteinowego kantorka – nie ma bardziej bezpłciowej odżywki niż właśnie ta i nic jej nie pomogło podkręcenie aromatem 😭 pogląd rzecz jasna subiektywny i Jeśli ktoś myśli inaczej to bardzo przepraszam za obrazę uczuć 🤷

Przepis umieszczam mimo wszystko, chociaż to było moje pierwsze i ostatnie spotkanie z lodami o tym smaku, ale gdyby ktoś miał okoliczności życiowe ( gratulacje! 💙) żeby krzyknąć 👨🏼‍🍼🤱🏽👶🏽it’s a boy!! to pokazuję przykład jaki efekt można uzyskać błękitną spiruliną – w przeciwieństwie do swojej zielonej siostry śmierdzielki błękitna spirulina nie ma smaku ani zapachu, ładnie barwi, choć w wysokich temperaturach traci na intensywności.

Konsystencja super.
Kolor piękny.
Smak – żaden. IMO

Wszystkie składniki tradycyjnie na ostatnim slajdzie, do przygotowania domowych lodów proteinowych bez cukru o smaku waty cukrowej użyłam:

  • 💙 dwóch opakowań serka wiejskiego light
  • 💙 jednej miarki odżywki białkowej KFD o smaku waty cukrowej
  • 💙 kilku kropli aromatu cotton candy
  • 💙 a dla koloru błękitnej spiruliny.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Previous articlePrzepis na proteinowe lody szarlotkowe Ninja Creami
Next articleLody proteinowe Ninja Double Hokkaido
Wspólnymi siłami i dzieląc się swoimi doświadczeniami - tymi udanymi, i tymi zupełnie nie - podpowiadamy jak gotować zdrowo, smacznie, i przede wszystkim tak, żeby utrzymać dobrą figurę. Szukamy nietypowych produktów i testujemy je w równie nietypowych potrawach. Oprócz przepisów znajdziecie u nas rady dotyczące komponowania list zakupów, planowania posiłków na cały tydzień, dopasowywania posiłków do typów treningów - i na każdy inny temat, który przyjdzie nam do głowy lub który wy nam podsuniecie.